






















Opis nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości :Mieszkanie - 2 pokoje, balkon, winda.
Nieruchomość po remoncie!
Lokalizacja nieruchomości : Sosnowiec, dzielnica Sielec, ul. 1 maja.
Nieruchomość położona na 3 piętrze w bloku z windą.
Powierzchnia nieruchomości ok. 48,65 m2
- pokój z wyjściem na balkon
- pokój
- osobna, widna Kuchnia
- łazienka
- osobne WC
- przedpokój
STANDARD:
Mieszkanie jednostronne, rozkładowe po remoncie, podczas którego wymienione zostały wszystkie instalacje.
Na podłogach w pokojach panele, na przedpokoju i w kuchni jednolite płytki .
Na ścianach KG i gładzie, sufit podwieszane.
Łazienka i WC osobno w glazurze. W łazience duży prysznic.
Okna PCV.
MEDIA: czynsz ok 440 zł + Media
- Ogrzewanie- miejskie
- ciepła woda - z sieci
- gaz- miejski
W POBLIŻU:
- sklepy ( Lidl, Rossman, żabka, Biedronka )
- przystanki komunikacji miejskiej
- przychodnia
- apteka
NIE CZEKAJ! - ZADZWOŃ - ZOBACZ
Agent prowadzący: Olimpia 696 248 030
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !!! NIE CZEKAJ! - ZADZWOŃ - ZOBACZ
Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, obejrzeć daną ofertę lub poszukujecie mieszkania, A TO NIE SPEŁNIA PAŃSTWA OCZEKIWAŃ – prosimy o kontakt z Biurem Silesia House 696 003 136
BEZPŁATNIE dla naszych Klientów - pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami finansowymi, którzy pomogą w udzieleniu kredytu i załatwią za państwa większość formalności w bankach !
Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny.
Biuro Nieruchomości świadczy odpłatną usługę pośrednictwa. Cena nieruchomości nie uwzględnia kosztów wynagrodzenia biura oraz opłat notarialnych.a: Anna Pasierb (licencja nr: 12056)
Szczegóły




